~sledzik007


czy Ty na jego miejscu byś czytał ?
Hmm Jak by m był frustratem szukającym celu w życiu po przez internet zapewne tak.
inne wypadki nie dają sensu czytania tego forum ponieważ stanowimy za mały kapitał( chyba że sprawia mu to przyjemność- jesteśmy w końcu w wolnym kraju)
Ps. Okazało
> się zresztą, że to forum czytają dokładnie WSZYSCY ( szok
> ).Wow to bankier ma lepszy przychód niż google jeżeli cały świat czyta te forum ;).
Wyjaśnij mi drogi Drzemichu w jaki sposób Pan Wesołowski zarobił na nas bo jak co to podałeś prawo rządzące giełdą.Zarobił by więcej jakby nie robił burzy w spółce,albo nie blokował akcji upłynniając cześć z sporego pakietu przy dużych obrotach.
Duże cześć pisze że to trup.Zadajcie sobie pytanie czy Wy byście weszli w posiadanie takiego trupa ponad 5% udziałów(nie pamiętam nazwiska naszego akcjonariusza ,ale to yłó około 6,7%).Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.