~pokerzysta

Brawo! Ja już dawno piszę o tym scenariuszu, tj 15 zł, a nawet idę krok dalej stawiam na 8. Potem odbicie na 17. Wystarczy spojrzeć jak kurs reaguje na kilka ostatnich ESPI. Ciutke do góry, potem rosną obroty i mocny zjazd, mówiąc wprost gracze pozbywają się problemu. Ulica woli sprzedać z małą stratę, niż w pokorze czekać na baty. Mało kto traktuje tą Spółkę poważnie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.