Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie o takie info chodzi.
Sam mam kilka k akcji. Ale nie ukrywam, że liczę wkoncu na info ze Era bierze te telefony. Starczy pomyśleć ile osób ma służbowe i prywatne komórki. Więc myślę ze zainteresowanie będzie.
Ale prezes nic o tym nie mówił - albo niemógł mówić.
czekam min pół roku i dokupie poniżej 4rech. Może po słąbych wynikach za 2Q niecierpliwi a widać jeszcze wielu tu takich wywali akcje.
powodzenia i trzymać :)