Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Zwyczajowo tylko obserwuję i się nie udzielam, sam czekam na wejście po dużo niższej cenie ale muszę ostudzić zapędy niektórych wieszczących tu po 50 pln w tym roku.
Jeden prosty temat. Spółka ma wejść na GPW tak? Wejście z obecną płynnością nie ma wiele sensu. Co zrobić aby temu zaradzić? Dodrukować akcji albo uwolnić inne pakiety. Żeby nie było, dodruk sam nic nie da ale do tanga musi być dwoje, podaż akcji i popyt.
Popyt zostanie wygenerowany bo spółka relizuje, podaż musi zostać poprawiona w sposób opisany wyżej.
Nie jest wykluczone, że spóka osiągnie wyżej wspomiany kurs ale zacznie z dużo niższego pułapu. Po drugie GN dopiero wchodzi w temat, nie da nikomu tutaj na tym etapie zarobić setek procent, nie teraz, nie na tym etapie, nie w tym roku.
Trolem nie jestem ale musiałem napisać żeby kilka osób tu uświadomić.