Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
i nagle ktoś wystawia 190 akcji PKC i kolejne 500 zaniżające jeszcze bardziej cenę zamknięcia. Nie dajcie sobie wmówić to co głoszą tu pieski fafika że to wywalanka po zaproszeniu tych co podatek chcieli odłożyć o rok.
To normalne sterowanie kuresm najprawdopodobniej przez esalians i grupę fafika aby nas wykończyć i zniechęcić. Niemal wszystkie spólki urosły kilkukrotnie od minimum z covida czy wojny wiec Energa nie jest w tym temacie wyjątkowa że mamy 21 zł bo to nie zasługa fafika ale tego że wszystko rośnie. tylko że niektóre spolki urosły od minimum 5-10 krotnie a my tylko 3- krotnie
Za tą manipulację obecną kursem ktoś powinien siedzieć.