~troszkę_spokoju

Wygląda na to, że akcjonariat PRH się poszerzył. 4 osoby prawne i 20 osób fizycznych objęło te 1mln 165 tys. akcji po 2,25 zl. W tym dwie powiązane z PRH. Kto w tym gronie? Bergman z Ondas Capital jako nowy członek rady nadzorczej PRH? Może Ondas Capital jako firma żeby zaznaczyć współpracę? Szanse takie sobie, ale wykluczyć się nie da. A Ondas na giełdzie w USA przekroczył wczoraj 11 USD. 4,1 mld USD kapitalizacji. W głosowaniu inwestorów w pierwszej czwórce najbardziej obiecujących spółek w 2026. Obroty kilka dni temu miał większe od Nvidii. Dronowe szaleństwo przed nami. Zobaczymy, co z tej współpracy PRH i Ondas wyniknie. Ciekawy jest ten program MilTech. Myślę, że po zakończeniu naboru przez MON i NCBR po 31 stycznia przeczytamy coś o związku PRH z programem.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.