~Bambo

Banki są umoczone. Nie zależy im na sprzedaży bo nie odzyskają całej kasy. Poza tym nie są po to żeby mieć kasę tylko żeby pożyczać i z tego żyją. Zależy im na tym żeby jak najwięcej pożyczać i brać procent. Na upadłości powinno zależeć syndykowi ale on mało może. Po efektach pracy jego można sądzić, że mu wcale nie zależy choć gada inaczej (widocznie już ma działkę zaklepaną). Ster przejmuje nowy właściciel wykupując po zaniżonej cenie pakiet większościowy. Jemu też nie zależy na upadłości. Staje się właścicielem monopolisty na rynku europejskim w tej dziedzinie. To są fakty. Co będzie dalej :) kto wie ? Ile będzie warte krosno za 1 miesiąc. Pod koniec wakacji. 0,7 1,7 a może 17 jak dostanie pożyczkę z banku na rozwój (na zachodzie dołek się już kończy).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.