Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wiele razy pisałem, że ta spółka w grudniu notuje straty spowodowane zaniżaniem kursu i sprzedażą akcji przez tych co robią straty podatkowe. Dziś część funduszy przeznaczonych na takie okazje wykorzystałem do kupna po 0,104 zł. Nie napiszę ile akcji kupiłem bo znów technik-at się będzie denerwował. Napiszę wtedy jak znów będę realizował 200% zyski jak wtedy w czerwcu 2023 gdy wybiło z 0,11 na 0,34 zł :)
Chociaż teraz spodziewam się, że będzie wyżej...ale do tego trzeba czegoś więcej....niż informacja o wynajętych 380 m2 przez UniCreit co na 5 lat da zyski spółki Invention, jak widać to dla tzw. ulicy się nie liczy :)., na warszawskiej giełdzie czasem opłaca się ogłosić upadłość by kurs poszedł w górę hahaha
https://zapodaj.net/plik-WT7gRDpWH3