~anty

Eksplozje w obwodzie wołgogradzkim w Rosji
W składzie ropy naftowej w Uryupińsku wybuchł pożar, a dron uderzył w co najmniej jeden ze zbiorników. Świadkowie zdarzenia zgłosili zdarzenie, a także udostępnili dowody w postaci nagrań wideo.
https://i.c97.org/ai/666568/aux-1765691580-screenshot2.jpg
http
s://t.
me/F
astFo
cus/108804?si
ngle

Ponieważ Rosjanie filmowali skład ropy naftowej z różnych stron po ataku i pokazali widoczne ślady ognia, lokalne władze zmuszone były potwierdzić atak.
Gubernator obwodu wołgogradzkiego Andriej Boczarow poinformował, że pożar został spowodowany atakiem drona i że mieszkańcy domów sąsiadujących ze składem ropy zostali ewakuowani. Nikt nie został ranny, dodał urzędnik.
http
s://c
dn.me
mbra
na.vid
eo/ob
z/64c504e2-m
obile.m
p4

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.