Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 40/2025 w sprawie pierwszego zamówienia na podstawie zawartych umów dystrybucyjnych, Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 11 grudnia 2025 r. otrzymał kolejne komercyjne zamówienie obejmujące produkty Oral Care i Cuffix od kolejnej firmy z obszaru Ameryki Łacińskiej zajmującej się m.in. sprzedażą sprzętu medycznego.
Okoliczność otrzymania kolejnego zamówienia komercyjnego na produkty Oral Care i Cuffix identyfikowana jest przez Spółkę jako potwierdzenie skuteczności przyjętego modelu współpracy w tym obszarze. Jednocześnie zważywszy na deklaracje składane przez dystrybutorów, Spółka oczekuje kolejnych podobnych zamówień, a informacje nt. kolejnych zamówień oraz efekty finansowe ich realizacji będą przez Spółkę komunikowane co do zasady w raportach okresowych.