~xyz

Dnia 2025-12-11 o godz. 11:49 ~asd napisał(a):

Monnari to od lat prywatny folwark P. Misztala który wielokrotnie w tym czasie dawał rynkowi jasny komunikat aby nie tykać jego spółki, nikt bez jego zgody nie miał prawa na niej zarobić stąd wieloletni letarg pomimo wyników, przejęć, gigantycznych w relacji do wyceny zasobów gotówki i wartości księgowej.
Tego typu uśpione spółki z większością akcji skupionych w jednym rekach (oficjalnie i mniej oficjalnie na słupy) to z uwagi na pilnowanie "obrotów jak w warzywniaku" gorący kartofel którego nikt nie chce bo i płynności na tym nie ma... ale wszystko do czasu, tylko zawiadowca musi dac zielone światło a wówczas takie kwiatki jak Monnari są pompowane/sterowane/rozgrywane wg potrzeby.

Na dziś i wczoraj była i jest potrzeba m.in skupowania tanich akcji ale na jutro te same akcje moga być potrzebne jako waluta a wówczas ich traktowanie przez sternika moze byc z goła inne i to nawet jak na szerokim rynku będzie się np. krew lała (warto pamiętać że giełda, nawet przy jakim kartoflu jak Monnari wycenia przyszłość a nie teraźniejszość).

Pożyjemy, zobaczymy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.