~PPP

Jakoś na forum nam to umknęło a NEWAG ładnie wzmacnia Zarząd powołując Pana Pawła Biela na stanowisko członka zarządu.
Zwracam uwagę na następujący opis, który jest kapitalnie ważny i dobry dla akcjonariuszy cyt.:

"Zmiana w składzie zarządu może też oznaczać, że firma stawia na stabilizację i rozwój wewnętrzny: ktoś, kto zna „od środka” proces konstrukcyjno-produkcyjny, ma teraz realny wpływ na strategiczne decyzje".
To bardzo mądra decyzja Rady Nadzorczej.
Całość poniżej w linku 

NEWAG wzmacnia zarząd. Paweł Biel awansuje na stanowisko członka zarządu 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.