ptak1234

Dnia 2025-12-06 o godz. 10:34 ~Ketchup1 napisał(a):
> Wciąż umniejszasz tym co kupili po wezwaniu . Chyba kupujemy spółki nie jakieś inne okoliczności typu procent udziału ? Prawda ? Więc kupiłem bo uważam że to dobra spółka . Teraz skoro wykupują chce za nia uczciwa cenę prawda ? W czym jestem gorszy od tych co mają no od debiutu ? Jeżeli uważasz że to jest inna sytuacja tych z przed a po wezwaniu to Ci z przed wezwania niech biją się o jakieś odszkodowanie od skarbu państwa czy Orlenu za to że zostali wprowadzeni w jakieś niesprzyjające okoliczności . Jeśli chcesz godziwej ceny za energe to ja też chcę godziwej ceny . Czy moment wejścia jest jakimś kluczem do tego czy się należy godziwą cena czy nie ? A może godziwą cena należy się ale nie wszystkim ? To jak to jest .

Pan Darek zmienił trochę narrację ,wie więcej niż My co do dalszych poczynań orła . Ja z ręką na sercu nie sprzedałem żadnej akcji Energa w czasie ich zaproszenia do tej pory .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.