Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Wszystko jest kwestią ceny i wizji przyszłości spółki. Patrząc na to, co dotychczas o potencjalnym przejęciu pan Babieno mówił, to bardziej nawet tej wizji. Nie odda swojego dziecka komuś, kto nie poprowadzi je drogą zgodną z przekonaniami prezesa.
Wątpię by pozwolił sobie na utratę kontroli nad kierunkiem rozwoju Bloobera. To człowiek zasad wierny swojej wizji, dla którego one są ważniejsze niż pieniądze. Tak przynajmniej mi wychodzi z wywiadów.