Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Czy oby na pewno nikt nie zarabia? Przecież koszty, to czyjś zarobek. W naturze nic nie ginie. Można np. zlecać zadania spółce córce i w ten sposób legalnie wyprowadzać kasę (nie twierdzę, że ma to tutaj miejsce).
Możliwe również, że celowo pozwalają wypaść wszystkim trupom z szafy, aby kurs zjechał jak najniżej. Zbiorą papier i wyskoczą z super newsami.