~Muminek

Dnia 2025-11-29 o godz. 21:02 ~InżynierMaliniak napisał(a):
> Dnia 2025-11-29 o godz. 19:22 rcicho napisał(a):
> > Oczywiście że pamiętam. Mam czas poczekam aż Hub urośnie.
>
> To brzmi jak odwieczne tu hasło: "poniżej złotówki nie sprzedam", brzmiało już przy 80 groszach :) i to z Nicków, których już nie ma tutaj.
>

Może Twoje bajdurzenie podziałało na te nicki, których już nie ma.

> kwit nie urośnie, powód jest bardzo oczywisty, a zdziwisz się, co się zdarzy przy oberwaniu się rynków i to wszystkich sektorów, które już czeka u drzwi.
>

Natomiast Twe straszenie obecnych posiadaczy akcji jest daremne, tylko o tym nie wiesz.
Może to dlatego, że żyjesz przeszłością i nie możesz wyjść z tych 5 lat wstecz :-)
My żyjemy tu i teraz. Przez te 5 lat coś tam udało się uskubać z Hub.Tech (inflacja + trochę ponad to).
Ja Ci dziękuję za Twe "śmiercionośne info" półtora roku temu. Udało się zarobić ponad 40% na tym. A gdybym był uważny, to by było więcej.

A teraz mamy czas...

Generalnie 5 lat to sporo czasu i raczej nie warto inwestować w spółkę biorąc pod uwagę to, co było kilka lat wstecz zamiast tego, co się dzieje w spółce obecnie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.