vacarlus

Porównując poczynienia dwóch spółek Creepy Jar i 11 bit studios. Kapitalizacja CRJ jest niższa o 100 milionów od 11 bit. Natomiast obecny poziom zysków i pozytywne perspektywy przyszłych zysków przeważają drastycznie w stronę Creepy Jar. Jak to możliwe, że taki 11 bit, który zawalił wszystkie premiery jest wyceniany drożej n iż Creepy Jar, które robi grę Coop i ma ponad 500 tysięcy wishlist?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.