Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Szacun ze we wszystko wierzycie co wam napiszą. A jak napisze że mam 20 mln akcji to tez uwieżycie? Dlatego też tak dalej wierzycie w fafika i stasaqka bo jesteście naiwni
A jak Ci ktos napisze że mam jakoś część akcji kupiłem po namowie darka że jak wrócą uśmiechnięci to standardy zarządzania i dywidenda wróci. To wtedy mogę krytykwać? Więc kupiłem po zapowiedziach darka że dywidendą wróci. Niestety od dwóch lat się nie dzieje nic więc jestem wkurzony na darka bo obiecał.