~Prądozaur

Normalnie analopada jak się w ogóle przeczyta, że którykolwiek INWESTOR indywidualny by sprzedawał akcje GRENEVIA za 4 PLN na chwilówkowym skoku który nie dojechał nawet do 4,5 PLN gdy samej wartości księgowej tyle GRENEVIA ma a zysku netto z 2024 ponad 300 mln PLN i 1 mld PLN gotówki zgromadzonej która z każdym rokiem będzie coraz bardziej przyrastała... To już nawet się do terapii nie nadaje, bo ciągle o handlu złomem opowiada i obligacjach dla sierot nie potrafiących oceniać i wyceniać spółek na GPW... A może lokatę sobie załóż i idź na pielgrzymkę do Torunia, to tam dobrze d...mają z forsy podobnie jak usiłowałeś trollu paprany tu ludzi poubierać za 38 PLN w upadły operacyjnie BUMECH i teraz w złoto na górce... Pintol się stąd nieudaczniku bez pojęcia... Pozdrawiam równie zauroczonych potęgą ludzkiej gupoty promieniującej z tych niedouczonych nieudacznych trollów papranych :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.