~magic


Jak pisałem, że GRENEVIA to jedna z kilku, może kilkunastu spółek, która fundamentalnie jest niedowartościowana, bo kolejne lata to cud miód i orzeszki to mnie blokowali.

I jak pisałem, że wyniki będą coraz lepsze. I że nikogo kurs w okolicy 7zł nie powinien dziwić. I że moim zdaniem żeby odzwierciedlić te fundamenty to do 1q2026 kurs powinien taki poziom osiągnąć, czyli w ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy dojść. A jeśli wyniki będą jeszcze się polepszać, będzie nowy segment itd itp. to 10-12zł po wakacjach przyszłego roku.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.