Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Chcesz porozmawiać o płynności, bardzo proszę notowania Synektika we wrześniu 2019: np 2/09 60 sztuk kurs 14, 64 4/09 - 7 sztuk, kurs 14,36 14/09 - 360 kurs 14,4 zł
Kto lepiej na tym wyszedł Ci co wtedy zebrali i poczekali 6 lat na 250 czy łajzy które skarmiłem na górce od 160 ?
A teraz wypij mleko przed pójściem do szkoły i pobaw się w berka z Psychicznym na przerwie. Ja też poczekam aż spółka zacznie obsługiwać 1 milion Polaków w powtarzalnych corocznie badaniach onkopierwiastków zarabiając co roku ok 30 milionów. A jak będą chętni do oddawania po 2 zł to oczywiście dokupię, a teraz sobie poczekam aż ostatnie słabe rączki oddadzą.