~Rebe

Spółka w której ZZ dyktują warunki i defacto rządzą zawsze upadnie bo ZZ nie działają w interesie spółki..Co z tego ze panstwo czyli cięzko pracujący polacy wezmą sobie na garb uhahanego zaczadzonego górnika na 5cio letnie płatne wakacje jak ZZ nie dadzą spółce zarabiać pieniedzy i dzielić się nimi z akcjonariuszami..Nie dadzą bo jak tylko pojawi się zysk natychmiast pojawią się rządania płacowe tym większe im większy bedzie zysk..Spółka JSW dopóki nie zbankrutuje nigdy nie wypłaci już dywidendy bo wszystkie zyski zabierze panstwo za pomoc udzieloną spółce..Jestem pewny ze przed bankructwem państwo ZNACJONALIZUJE SPÓŁKE bo nie ma innego sposobu aby komisja europejska (dopóki jeszcze istnieje )pozwoliła na finansowanie giełdowej spółki z państwowej kasy..Te wszystkie obecne pomoce dla górników dalej wiszą w prózni bo komisja dalej nie zaakceptowała umowy społecznej z górnikami..Jeśli państwo polskie chce mieć surowiec strategiczny musi znacjonalizować spółke i sciągnąć ją z giełdy bo spółka w obecnym kształcie nie jest w stanie sama na siebie zarabiać wiec jej twanie na giełdzie to mydlenie oczu ..

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.