~Szeryf

Dodam jeszcze że nadal można cię zażywać krętaczem i kłamcą.Dzis piszesz że cię wywaliło przy 92. Natomiast w wątku ALE TRZEBA MIEC LEP BY KUPOWAC TO PO TAKIEJ CENIE założonym przez ciebie piszesz w dniu 22pazd o godz 22 xx przy CENIE 95 XX zł że cytuje Na razie shotra nie zwiększam bo widzę że ulica rzuciła się na 0rlen i dalej jakieś bzdet o 6 latach itp. To kiedy niszczy klamales wtedy przy cenie 95 że masz nadal shotra czy dziś że cię wywaliło przy 92 Ps.tak między nami to myślę że po prostu już gubisz się co jest prawdą a co kłamstwem

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.