eldealeros

Haha... Łoren boli cię prawda. Wszystkie niewygodne dla siebie wpisy zgłaszasz do moderatora celem usunięcia. Jesteś dziwnym gościem nie wartym uwagi. To musi być desperacja. Łomot na shortach 50% musi cię strasznie boleć. Forum ciebie nie słucha, twoje przepowiednie się nie sprawdzają, też byłbym sfrustrowany. Ale ja ci nie odpuszczę. Będę twoje brednie obnażał na każdym kroku bo po to tu jestem aby tacy jak ty nie wprowadzali niedoświadczonych inwestorów w błąd. Będę solą w twoim oku jeszcze dłuższy czas. A teraz nabij mi 20 czerwonych łap tak jak to czynisz swoim oponentom na tym forum.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.