~Hulk

Lepiej niż Kursk, Pank Wars, Real 3 razem wzięte chyba tylko Real 1 sprzedawał się lepiej ale tam były preordery więc cięzko ocenić.
to są FAKTY

Spekulanci próbują tutaj grać swoja gre i naganiać na spadki by zbierać tanio a potem podbijać i realizować zyski. Nie dać się im i nie oddawać po taniości akcji, obserwować sprzedaż bo to się tylko liczy!

Na Steamdb macie pozycje sprzedazy cały czas się utrzymuje bardzo wysoko mniej wiecej caly czas to samo miejsce jak od premiery (różnica kilku pozycji w te czy w te).

Store data tam pozycja sprzedazy:
https://steamdb.info/app/1105330/charts/ 

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.