~Eon

Dnia 2025-10-23 o godz. 10:44 technik-at napisał(a):
> jak do kaczek od paru dni- myślałem że ok 6,4 wytrzyma a tu już pod

A jakie to ma znaczenie? na średni termin ? niech sprzedają może się kupi naprawdę bardzo tanio , popatrz na miedź , odkryto nowe ogromne złoża miedzi :)) zobacz KGHM będzie tańszy surowiec na łuski trzeba się cieszyć kto jest na DT i bawi się w K i S wyzeruje sobie konto wcześniej czy szybciej patrz na wykres wyprzedane do 6 pln może zejdą by pobudzić SL i chwała czekać i brać garściami :))

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.