~fck

A jesli mBANK sie myli, to co wtedy? Pragnę przypomnieć, że jeszcze pół roku temu anale mówiły, ze 3500-3800$ za uncje zlota to szczyt na 2025 r. Potem pierniczyli o barierze psychologicznej a 4200 miało byc najwcześniej w połowie 2026 r. Kurs doszedł do 4400$ po czym zaliczył spektakularne zalamanie, największe od 12 lat, ale bariera nie do rozejście na poziomie 4000$ jest teraz podłogą a choćby dzisiaj mamy ponad 4100$. Przsz całe lata analitycy raczyli sie mylić też w sprawie Newagu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.