~Toż_to_szok

Dnia 2025-10-22 o godz. 10:43 ~syrek napisał(a):
> Dnia 2025-10-21 o godz. 23:38 ~Titi napisał(a):
> > Cześć forumowicze,mam około 1850 akcji,nie jestem jeszcze w PAM, co mi radzicie? Będzie może je jeszcze zmaterializować?
>
> 1. Czy jeśli mąż sprzeda akcje swojej żonie na umowę c.p. to stratę będzie mógł odliczyć w podatku za 2025 rok? 
> 2. Czy w dniu podpisania umowy cp żona musi mieć rachunek maklerski i tam zdeponować akcje OIL?

Bardzo ważne pytania, dodam swoje:
-i co ma zrobić mąż gdy po przepisaniu na żonę, ona odchodzi ze swoim kochankiem? Jakie wtedy szanse na odzyskanie akcji ma mąż i czy na pewno warto tak ryzykować?:)))

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.