~Vyq

Przychodzi nowy facet od skalowania biznesu.Z koniecznymi referencjami i lontaktami.Komunikaty wolno podawac 1miesiac po rozpoczeciu pracy.Wtajemniczeni juz dawno wiedzieli.Wg schematu F uwala sie kurs i ssie ile sie da.Plakton i tak nie kupuje .Facet z taka historia nie przychodzi do DW zeby sie kompromitowac.Wie ,ze jest potencjal i jest co sprzedac..zazwyczaj takie umowy maja dodatkowu..bonusy w przypadku dowiezienia umow.Automatu dzis od rana byly zreszta odpowiednio ustawione by dobierac (byc moze po ustalonej dyskontowej sredniej) tanio sie konczy.A kwiczoly wielonikowe pie..tradycyjnie bo taki ich bezznaczeniowy byt

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.