Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Okres zamknięty to czas, w którym pewne osoby, takie jak insiderzy w spółkach giełdowych, nie mogą dokonywać transakcji na akcjach lub innych instrumentach finansowych spółki. Okres ten trwa zwykle 30 dni kalendarzowych przed publicznym ogłoszeniem wyników finansowych (np. kwartalnych, rocznych).
okres zamknięty zaczął się w zeszłą sobotę, ale w związku z dzieisjszymi raportami i przesunięciem terminu raportu okresowego, okres zamknięty zacznie się tydzien póxniej.
zwróćcie uwagę, że przesuniecie terminu raportu okresowego nastąpiło nie o 4 dni, co by wystarczyło, ale o 9 dni
czyli możliwe jest, że na dniach wypłynie kolejny raport o transakcjach