prawnuk

A tu nie chodzi o bzdurę w postaci listu intencyjnego.
Spółki z grupy pana Z. informowały w formie ESPI o prawie każdej aktywności,
były czasy, że brakowało mi ESPI o tym, że firma planuje ESPI, w sprawie tego, że pojawi sie ESPI.

Na ESPI są konkretne procedury /kiedy musi być/.

nie znam skali wielkości transakcji, choć nie widze na nią kasy w bilansie, wiec o ile o transakcji pewnie MUSI byc ESPI, to jeśli chodzi o list intencyjny - mam wątpliwości.
A biorąc pod uwagę plany zajęcie Teksasu i Kuwejtu - wygląda to komicznie

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.