~Inwestor

Dnia 2025-10-16 o godz. 07:22 ~Inwestor napisał(a):
> Dużo czasu minęło a więc lada moment powinniśmy poznać efekty prac.

"Przeprowadziliśmy klasyfikacje przy analizie geologicznej surowców, które chcemy wydobywać. Tutaj braliśmy pod uwagę kryteria krytyczności, które określają akty Unii Europejskiej. Patrzyliśmy też pod kątem trudności i perspektywiczności danego złoża, danych zasobów – także pod kątem nakładów inwestycyjnych, jakie trzeba wykorzystać, ale także długości trwania inwestycji i potencjalnych zwrotów. Oczywiście skupiliśmy się tutaj na obszarze ściany wschodniej, ponieważ mamy tutaj rentę geograficzną.
Na tej podstawie wybraliśmy 11 surowców w 20 potencjalnych lokalizacjach. Chodzi o sole potasowo-magnezowe, węgiel koksujący, bursztyn, fosforyty, metale ziem rzadkich, gips, złoto, ferrolity, molibden i wolfram z miedzią, cynk i ołów oraz uran".
https://nettg.pl/gornictwo/196874/nie-tylko-wegiel-ale-tez-zloto-metale-ziem-rzadkich-i-bursztyn-to-zaktualizowana-strategia-lw-bogdanka#google_vignette

Chciałoby się powiedzieć Panowie do dzieła!!!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.