~Jo

Potwierdzam ze będzie dużo a kto tego nie widzi to jego strata tak jak nie widzieli że złoto po 850$ to była darmocha w długim terminie

:::Deficyt srebra w przemyśle jest skutkiem strukturalnego i rosnącego popytu przemysłowego, który przewyższa podaż z kopalń i recyklingu. Deficyt trwa już od kilku lat, a jego główne przyczyny to dynamiczny rozwój branż takich jak elektromobilność, fotowoltaika i sztuczna inteligencja, które są kluczowymi odbiorcami srebra. Dodatkowo, produkcja srebra jest ograniczona, ponieważ w większości jest ono produktem ubocznym wydobycia innych metali, a dostępność łatwych do wydobycia złóż maleje:::

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.