~as

LW Bogdanka została wyróżniona Diamentem Forbesa. – To jest dla nas dowód na to, że droga biznesowa, którą obraliśmy i którą z konsekwencją podążamy, się sprawdza. Nasza firma opiera się przede wszystkim na ludziach. To 6 tys. członków załogi, którzy budują wysokiej jakości kulturę techniczną – mówił Sławomir Krenczyk, zastępca prezesa ds. rozwoju w LW Bogdanka S.A., w rozmowie przeprowadzonej za kulisami Diamentów Forbesa. Jak dodał, za sukcesem LW Bogdanki stoi odwaga podejmowania trudnych decyzji biznesowych i przekształcania się w obliczu zmian zachodzących w środowisku. – Górnictwo węgla kamiennego staje dziś przed bardzo istotnymi wyzwaniami związanymi z transformacją energetyczną. To jest dla nas trudne, ale nie boimy się tego i podejmujemy wyzwania, by kontynuować działalność niezależnie od tego, co się dzieje w otoczeniu – dodał Sławomir Krenczyk.

https://www.forbes.pl/diamenty/2025/artykuly/diament-forbesa-dla-lw-bogdanka-wyzwania-i-sukcesy-transformacj

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.