~Mikołaj

Mamy duży nawis potencjalnych, silnych prowzrostowych informacji. 

To może się skończyć efektem kuli śnieżnej. Dużo tu nie potrzeba. 

Niech tylko część z tego o czym czytamy okaże się faktem. 

Ale jak widzicie zabawa już się zaczęła.

Wojewódka i Miłek wiedzieli co robią . . .

Tak to wygląda na moje oko. 

Sytuacja dojrzewa, Ci co czekają na 9 czy 14 pięknie już obgotowani.

Qgen, Lucjusz i inne chłopaki od czarnej roboty jak zawsze pisali że jest źle, że ktoś wywala, kiedy był czas na kupowanie . . .

Fekalne postacie też zrobiły najazd na forum . . .

Dla kogo pracują? Kto brał? Fundusz? Spółdzielnia?

To nie jest porada.

No - peron - jakby to powiedzieć - powoli odjeżdża . . .

:))))))))

Dobrej nocy.

Cześć.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.