~ABC

Cypher Games, stambulska firma gier mobilnych założona w 2024 roku, pomyślnie zamknęła rundę finansowania serii A, w której wystąpiło ponad 30 milionów dolarów. Rundę poprowadziły The Raine Group i Play Ventures, przy dodatkowym udziale MIT, E2VC i Big Bets, firmy VC założyciela Huuuge, Antona Gauffina. Wśród obecnych inwestorów znajdują się prezes Discorda, Humam Sakhnini, założyciel King, Riccardo Zacconi, oraz współzałożyciel Tripledot, Akin Babayigit. Nastąpiło to po rundzie zalążkowej o wartości 10 milionów dolarów, zakończonej we wrześniu 2024 roku, która umożliwiła ekspansję zespołu i rozwój debiutanckiej gry, Match Squad. Nowe środki wesprą wdrożenie Match Squad i rozpoczęcie prac nad drugą grą. Cypher Games dąży do innowacji na rynku gier casualowych poprzez integrację elementów łamigłówki, losowości i rozgrywki społecznościowej. źródło X

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.