~kuna

Dnia 2025-10-06 o godz. 09:27 ~Realista napisał(a):
> Czyli jednak sekta. Palantir w dniu wejścia na giełdę już miał rządowe kontrakty i miliardy USD przychodów (ale wciąż stratę netto, ze względu na ogromne nakłady m. in. na R&D). Tutaj macie 50 mln złotych przychodów rocznie i obietnice kontraktów. Czyli dalej żyjcie marzeniami i "znajcie się na giełdzie", ale pamiętajcie, że nie ma tu inwestowania. Jest za to hazard i spekulacja. Ja dostałem odpowiedź na swoje pytanie, a kto chce niech dalej zaklina rzeczywistość.

Dostałeś odpowiedz więc logicznym następstwem tej odpowiedzi powinno być przekierowywanie na spółki które mają perspektywy
ta nie ma, więc nie trać czasu na przegrane sprawy, skoncentruj się na wygranych.
Chyba nie będziesz tu tracił czasu??? czy będziesz? nie ważne, wiem z kim mam do czynienia, to ostatnia interakcja, nara:-)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.