Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
A od kiedy to Głowa jest równa z ramionami ?? no i drugiego ramienia brakuje. :))
jak juz to mona rysowac kanał konsolidacyjny miedzy 10.60 - 13.5 . a wtedy patzrac na impuls wzrostowy wyrysowuje sie formacja FLAGI.
Oczywiscie przekroczenie oporów na 13.5 zarówno tej flagi jak tez i dwuletniego kanału konsolidacyjnego zapoczatkowałoby wzrosty do ok 20 PLN ( na poczatek) . :))