~Walter

Ad.:"....Re: Likwidacja czy zawieszenie działalności Autor(ka): Pi (...) Wysłano: 23/04/2006 13:53......" i inspektor kontroli. Istotnie Marsh sądzę, że w imię idei solidarności społecznej która tak ładnie wyłożył Pan inspektor, pójdzie On dalej. A, mianowicie zrobi pierwszy krok i będąc na wikcie państwowym rzecze tymi słowy : w okresie jak z jakiś przyczyn będę miał przerwę w pracy i nie będę otrzymywał wynagrodzenia proszę mnie w dalszym ciągu potrącać na ZUS.! I tutaj poda swoje konto! Doda jeszcze : jestem malą mrówką w systemie i jak on mnie zniszczy to nic. Liczy sie dobro ogółu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.