~Miś

Mówicie, że urzędnicy różnie interpretują przepisy, a co tu wymagać od prostego urzędnika skoro PANI MINISTER FINANSÓW I WICEPREMIER PROFESOR ZYTA GILOWSKA, twierdzi, że nie ma różnicy między osobami prowadzącymi działalność a pracującymi na tzw. etat!!!!!!!!! i dlatego powinni wszyscy jednakowo płacić podatki, a nie jakieś karty podatkowe czy ryczałty. Ja jestem prosty, zwykły człowiek i między tymi dwoma podmiotami widzę ogromną różnicę. Pani Zyta mogła od razu powiedzieć, że podwyżki podatku dla prowadzących działalność są po to żeby państwo miało z czego wypłacać wcześniejsze emerytury górnikom i żeby lekarzom dać podwyżki bo jak zaczęli się trochę brać łapówek to zaraz muszą to sobie zrekompensować.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.