~Walter

Ad.: "....Re:Likwidacja Działalnośći gospodarczej Autor(ka): Tomasz Piestrzyński (...) Wysłano: 05/04/2006 16:38....." Każdy Twój ruch u Wielkiego Brata który to tylko on wie co dobre dla Ciebie może się skończyć katastrofą. Twój bezruch w ciągu 10 lat też będzie podejrzany. Już Cię ma - podałeś nazwisko. Słyszałeś, że mają najlepszy system informatyczny na świecie. Twierdzą, że ta właśnie funkcja (innych nie należy się spodziewać) czyni go najlepszym! Najlepiej jak na początek rozerwiesz się ucząc się tego forum. Wyrobisz sobie nawyki jak masz się zachować w czasie kontroli, co masz odpowiedzieć na zapytanie : dlaczego Pan tak często "zawieszał", "przerywał" prowadzenie działalności - uważasz : "prowadzenie" nie "wykonywanie"!!! Nabierzesz doswiadczenia w operowaniu słowem "zawieszać" i nie pozwolisz na używaniu tego terminu wieloznaczeniowego przez ZUS który w sprzyjającym momencie zaskoczy Cię przekierowaniem tego terminu na "prowadzenie" albo "nie prowadzenie" działalności. W tym krytycznym dla Ciebie czasie niech Twoi znajomi wykonujący działalność (zwróć uwagę na mistrzowski zwrot: "Wykonujący działalność", a nie "prowadzący działalność" ,jak by chciał zus, a nie zaprzestający wykonywania działalności zwrócą się do zus z wnioskiem o udzielenie informacji publicznej o treści jak znajdziesz w moich postach. Dlatego Twoi znajomi, bo oni nie zaprzestawają wykonywania działalności gospodarczej i nie mogą wywołać w zusie instynktu grabieżczego - patrz uruchomienie sławnego systemu informatycznego. A dalej po odpowiedzi Tobie powiem osobiście co masz robić. Ważne też będzie by było nas więcej aktywnych. W tym celu bądź tak uprzejmy wyślij SMS do kilku znajomych o treści : ["Jeżeli "zawieszałeś" działalność to ZUS Cię okradnie.Zadzwoń" ] Jeżeli znajomy oddzwoni daj mu dokładne namiary na forum, poinformuj o niebezpieczeństwie. Pozdrawiam Walter.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.