~desperat

Po takich stwierdzeniach i manipulacjach prawnych moja nadzieja na wygranie z ZUS-em w czymkolwiek zmalała do zera. Przecież ZUS manipuluje prawem jak chce ,owszem stosuje KPA , ale tylko jak im pasuje , jak nie to jednoinstancyjność / czytaj monopol w interpretowaniu prawa/. Reasumując jak z nami zadarłeś /Smiałeś się odwoływać do Sądu/ to mi ci nie wypłacimy chorobowego . Oni już wiedzą , że przed Sądem wygrają - no ale to potrwa przy ewentualnych odwołaniach . Moja sprawa trwa juz 1,5 roku przed I instancją i końca nie widać.Za duzo składałem wniosków o wyjaśnienie pojęć prawnych ; nagminność ,zaprzestania działalności w związku ze zdarzeniami losowymi , słynnej gotowości itp. Chyba chcą abym powiększył szarą strefę - jestem na to przygotowany , bo nie stać mnie na ewentualną spłatę, której zarząda ZUS po przegranym odwołaniu

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.