~arskiozan

Szanowny , darek, analizujesz wieloaspektowość pytania : Energa z prezesem czy z po. prezesa.
W/g mnie sprawa jest oczywista i wkrótce będzie miała swój finał. Zwracałem uwagę, że wyrwanie funduszom
jakichkolwiek aktywów i przeniesienie do Energi to sprawa ogromnych pieniędzy. Potocznie rozumując, można te
aktywa jedynie wykupić. Pytanie retoryczne, kto da pieniądze. Ten wariant raczej nie wchodzi w grę. Na wymianę z parytetem nie ma zgody politycznej / Pomorze i reszta / Pozostaje droga po środku. Zadowolić Pomorze i dać funduszom zarobić. A to właśnie wariant powrotu Energi do indeksów - Pomorze dostaje coś własnego, a funduszom rosną nadzwyczajnie aktywa przez wzrost kursu Energi. Dlatego wkrótce pojawi się nowy prezes Energi ,a Staszak będzie pełnił rolę regulatora stosunków Energa - Orlen.
Pozdrawiam,

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.