~skladka

Ad Thorunczyk: "Po pierwsze własnymi słowami: jestem bardzo pozytywnie zaskoczony sytuacją jaka rozwinęła się na forum i z niego ewaluowała. Zdecydowałem, że rozwijam w Toruniu antyzusowski "front północny" i czekam na zgłoszenia. " Akcja rozwinęła się na Podlasiu tak, że aż grzmi:)Organizuj front i się przyłącz. Cieszę się, że znalazł się w końcu ktoś, kto poruszy następny region. W połączeniu to już będzie zdecydowanie większa część północy. Po poruszeniu tematu akcji w prasie okazało się, że zaczęły się tym interesować wzystkie media, łącznie z RMF (jutro między 7 a 9). Czyli jak widać, dużo nie trzeba, tylko trochę chęci, zdecydowania i dobrego przedstawienia tematu. Ludzie zgłoszą się sami, bo tego problemu jest ogrom. Pojedynczo go na pewno nie rozwiążemy. Piotrze, proszę Cię o kontakt na mail: skladka@tlen.pl Pozdrawiam Skladka

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.