~marsh

Ad. Panna. A ta informacja? POUCZENIE: Od decyzji niniejszej przysługuje, zgodnie z art.83 ust.2 ustawy z dnia 13 października 1998r. o systemie ubezpieczeń społecznych, odwołanie do Sądu Okręgowego w Krakowie ul. Przy Rondzie 7 w terminie miesiąca od doręczenia decyzji. Odwołanie wnosi się na piśmie do jednostki organizacyjnej ZUS, która wydała decyzję lub do protokołu sporządzonego przez tę jednostkę w 2-ch egzemplarzach za pośrednictwem ZUS. I dalej twierdzisz, że jest inaczej? To ZUS się odwołuje czy ja? To ja piszę do Sądu czy ZUS? Od tekstów prasowych wymagam precyzji i tyle. Każde odstępstwo od tej zasady wprowadza w błąd, dezinformuje i przynosi szkody. Tak jak każda informacja urzędników ZUS dotycząca tej konkretnej, interesującej Nas sprawy. Można było opisać sytuację i na końcu podać artykuły prawne którymi się posłużono. Tak robi wiele periodyków. Opisanie tematu w taki sposób, to nieporozumienie, zwłaszcza, że nie podano tu najważniejszego w tej kwestii Dziennika Ustaw.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.