Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
No rynek robbi swoje już od paru lat zajaz z 80 PLN na 3 PLN . Ci co nie spzredali po 80 PLN i trzymają do dzisiaj na pewno wyją do ksieżyca.
Ty powinienieś poczytac raporty jeszce rok temu mieli grubo ponad 100 M a na koniec marca mieli juz tylko 33 M .
Oni na same pensje potzrebują ponad 60 M na kwartał + ponad 10 baniek na koszty ogólnego zarządu. To dlatego tak leci na ryjj od lat , tak przepalają kapuche od lat i teraz robia juz nawet emisje po 3 PLN zeby chociać 20 melonów uciułać do kasy spółki.