~Jadzia

No to się nie doczekacie bo ewentualną umowę z PGZ podpisze Famur SA, a Grenevia nie będzie o tym i formować w swoich espi. Cieszycie się, że Allianz walczy o interes akcjonariatu, przy okazji o wasz interes ? To już nie będzie walczył, bo działalność zasadnicza będzie prowadzona w oddzielnej spółce, do której Allianz nic nie będzie miał. I dużo jeszcze pewnie rzeczy można bardzo niekorzystnych dla akcjonariatu wymieniać.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.