~Muciacios

Nie byłbym taki pewien , nic się nie obsunelo ,wybronił wartość. Choć dziś przerzucanie z wora do wora i zbiórka to było widać. To pod co tak urosło w miesiącu z 7na ponad 10?? Nie były to ruchy czysto spekulacyjne ani pod żadne drony. Przed spółka jeszcze wiele pracy ale moim zdaniem w dobrym kierunku to idzie. 2 kwartał zawsze był słabszy tutaj później lepiej Q3 i zwłaszcza q4 więc zobaczymy. Za dużo kasy tu wpompowano więc na szczególną fale krytyczna bym nie liczyl

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.