~Nowy

Nie wiem czy się zorientowałeś ale przez ostatnie półtora miesiaca FF przemieliło się dwa razy przy akompaniamencie skrajnych optymistów na forum i pięknych espi ze strony spółki co sprzyjało spekulantom wirowac kursem. Nikt w tym czasie nie podał infa o zwiększeniu zaangażowania co jest tylko potwierdzeniem tego że siedziała tu spekula. Po ostatnim espi strategii kurs pod koniec sesji wzrosl o 31 procent żeby na drugi dzień zamknąć notowania na minusie co jest kolejnym potwierdzeniem tego że siedziała tu tylko spoldzielnia. Nagła rezygnacja nowego prezesa z branży zbrojeniowej z rzekomo powodow zdrowotnych to informacja o tym że raczej ze zbrojeniowka im nie wyjdzie. Jak widzisz teraz po obrotach spekula już zostawiła tą spółkę bo swoje tu zarobiła i kurs opada pod ciężarem obietnic. Swoje urosl bo śmigał przed obiecankami po 30 parę groszy a byl moment że przebił nawet 2 złote. Podejrzewam że można się spodziewać raczej znowu powrotu tylko do gamingu. Nie wydaje ci się to śmiesznie że spółka która zajmowała się wydawaniem gier nagle się chce tak przebranzowic i to do tak skrajnie różnej branży ? Ponoć do końca września mają coś ogłosić ale juz widać po kursie i po obrotach że raczej szału nie będzie. Wszystko było już w cenie jak szybowalo do 2 zł na skrzydłach spekuly.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.