gruby-cygan

Dnia 2025-09-21 o godz. 12:16 ~yodyod napisał(a):
> Jestem w ogóle zszokowany czemu ani Trigon ani Ipopema nie dokonali updated swoich rekomendacji. Nie rozumiem też spółki czemu nie jest zainteresowana tym żeby rynek dostał porzadnie zrobiona analizę wartości projektów spółki na obecnym etapie ich rozwoju... A może rozumiem... Każdy dzień to jednak kilkadziesiąt tysięcy akcji które się przemieli na poziomie dna i mułu

Tamte rekomendacje były na zamówienie. Widocznie teraz prezesowi szkoda kasy :P

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.